Gübre Sıyırıcı

Otomatik Gübre Sıyırıcı:

 • 2000 li yılların ilk dönemlerine kadar Türk hayvancılığının en önemli sorunlarından birisiydi ahırlardan  gübre temizliği.
 • O yıllarda insanlar kendi imkanları ile gübre sıyırmaya çalışıyor ve bu yöntemler hem hayvan bakıcılarını yoruyor ve hem de ahırlar da istenen hijyen ve temizlik tam olarak sağlanamadığı için hayvanlardan beklenen verim ve randıman alınamıyordu.
 • Dünya hayvancılığında sürekli gelişen makine teknolojisinin Türk sanayisinde de talep bulması üzerine üretildi ilk Otomatik Gübre Sıyırıcı. İlk yıllarında kayışlı sistem ve sadece durdurma ve çalıştırma butonlarını üzerinde taşıyan basit yönetim panosu ile kurgulanan Otomatik Gübre Sıyırıcı, sonra ki yıllarda gelen arz ları hızlı bir şekilde talebe çevirerek kendisini geliştirdi.
 • Tam da 2002 yılında Türk hayvancılığı için makine üretmek amacı ile kurulan firmamız da bu pazarda yerini hızla aldı.
 • Artık Türkiye de Otomatik Gübre Sıyırma Makinesi dendiğinde akla gelen ilk firmalardan olan Asil Çiftlik Ekipmanları kendisine has özgün tasarımları ile Otomatik Gübre Sıyırıcı’nın verimli bir şekilde ahırı temizlemesine ve hem köylümüzün mutluluğunun hem de hayvanlarımızın et ve süt verimin artmasında ve başta Mastitis gibi çok ciddi hastalıkların azalmasında hatırı sayılır katkısı oldu.
 • Asil Çiftlik Ekipmanları bundan sonra da Türk Hayvancılığı için çalışmaya devam edecektir.
 • —————————————————————————————————————
 • Manure Scraper:

   ASIL Manure scrapers
  provide a healthy and clean living environment for your animals by periodically
  stripping your manure accumulated in the barn without disturbing your animals
  in a quiet and slow manner.

  1.5 KW Reducer – Time-Adjusted Dashboard – Overload Warning System – Winter mode – feature to prevent freezing in winter – 13 mm Caliber chain – 6-20 mm heat-treated paddles – Steel Casting Gear & Pulley – Baked static paint – Chain Tightener Cystem with Jack

 • ——————————————————————————————————————————————–
 • Скрепер для Навоза:

  АСИЛ Навозные скребки обеспечивают здоровую и чистую среду обитания для ваших животных, периодически очищая ваш навоз, накопленный в сарае(каровнике), не беспокоя ваших животных тихим и медленным способом.

  1.5 KW Восстановитель

  Приборная Панель С Регулировкой Времени

  Система Предупреждения О Перегрузке

  Функция зимнего режима для предотвращения замерзания зимой

  Цепь калибра 13 мм

  6-20 mm термообработанная лопасти

  Стальная чугунная Шестерня & Шкив

  Запеченная статическая краска

  Система натяжения цепи с домкратом

Gübre Sıyırıcı Redüktörü

Gübre Sıyırıcı Redüktörü:
380 V. Sanayi Elektriği ile çalışan 1,5 kw Yılmaz Redüktör kullanıyoruz. Bu sayede 130 metre ahır uzunluğuna kadar sorunsuz gübre çekebiliyoruz.

Gübre Sıyırıcı Sensör Sistemi

Gübre Sıyırıcı Sensör Sistemi: Dokunmaya duyarlı sensörlerimiz 2 ayrı Gübre yolunda 2 ayrı Sıyırıcı küreği aynı anda çalıştırma imkanı sağlıyor. Sensörlerimiz sayesinde küreklerimizin biri gübre yoluna doğru sıyırarak giderken, diğer küreğimiz kanatlarını kaldırarak boş gelmektedir.

Gübre Sıyırıcı Kurulum Öncesi

Gübre Sıyırıcı Kurulum Öncesi: Firmamız ile iletişime geçtiğiniz anda hangi il de olursanız olun tarafınıza uzman bir ekip gelerek ahır inşaatınızı inceleyecek ve gübre sıyırıcı kurulumu öncesi binanızdan kaynaklanan eksikler var ise sizi bilgilendirecektir.

Gübre Sıyırıcı Zincir ve Dişlisi

Gübre Sıyırıcı Zincir ve Dişlisi: 13 mm. Kalibreli Zintaş Marka Zincir kullanıyoruz. Gübre Sıyırıcı Dişlimiz de tercih ettiğimiz döküm ham maddesi Sfero Çelik. Bu da kullanıcıya uzun yıllar sorunsuz gübre sıyırma olanağı sağlıyor

Gübre Sıyırıcı Panosu

Gübre Sıyırıcı Panosu: Kaçak akım rölesine sahip Elektronik Panomuzda öncelikli amaç hayvan güvenliği. Panomuz da kışın sistemin donmamasını sağlayan "Kış Modu", yatan hayvanlarınızı rahatsız etmeden uyarılmasını sağlayan "Aşırı Yük Uyarı Sistemi" ve siz ahıra gidemezseniz de otomatik olarak gübre syırılmasına imkan veren "Otomatik Zamanlama Sistemi" standart...

Gübre Sıyırıcı Elektrik Tesisatı

Gübre Sıyırıcı Elektrik İhtiyacı: Gerek zincirli ve gerek se halatlı olsun Asil Gübre Sıyırıcılar 380 V. Sanayi elektriği ile çalışmaktadır.

Aklınızda kalan tüm sorular için irtibat Tel: 0.332. 357 0 333 – KONYA 

Tüm ürün fiyatlarımız için

http://www.ahirekipmanlari.com

Diğer Gübre Ekipmanlarımız için buraya tıklayınız

Başa dön

Pin It on Pinterest