Küçükbaş Yemleme Sistemleri

Küçükbaş Hayvanlar için, Koyun ve Kuzu için Otomatik Yemleme Sistemleri imalatı da yapan firmamızın bu alanda 3  farklı ürünü bulunmaktadır.

– Koyun ve Kuzular için 100 kg kapasiteli  Otomatik Kaba Yemleme Ünitesi – Galvaniz Sac

Ot ile beslenemeyen kuzular için ve kaba yem ihtiyacı olan koyunlar için imal edilmiştir.  200 cm. genişliği vardır ve aynı anda 8 küçükbaş hayvana birden yetebilecek 100 kg. kapasiteye sahiptir. Otomatik yem boşaltma haznesi sayesinde koyun ve kuzular yem yerken sadece ihtiyaçları kadar olan kaba yem önlerine gelir ve hayvanlar yem yedikçe boşalan yem haznesi otomatik olarak dolmaktadır.

Galvaniz Sac 100 kg kapasiteli Küçükbaş Yemlik Fiyatları hakkında bilgiye E Ticaret Sitemizden www.ahirekipmanlari.com dan ulaşabilirsiniz.

2- Koyun ve Kuzular için 150 kg kapasiteli Otomatik Kaba Yemleme Ünitesi – Plastik Rotasyon

Rotasyon ham madde kullanarak imal ettiğimiz 150 kg kapasiteli Koyun ve Kuzu yemliğimiz kesinlikle kırılmama ve paslanmama özelliğine sahiptir. Otomatik yem boşaltma haznesi sayesinde koyun ve kuzular yem yerken sadece ihtiyaçları kadar olan kaba yem önlerine gelir ve hayvanlar yem yedikçe boşalan yem haznesi otomatik olarak dolmaktadır.

Rotasyon Plastik  150 kg kapasiteli Küçükbaş Yemlik Fiyatları hakkında bilgiye E Ticaret Sitemizden www.ahirekipmanlari.com dan ulaşabilirsiniz.

 3- Küçükbaş Hayvan Otlukları: Yonca, fiğ, balya vs tüm yeşil ekinleri hazneye koyarak hayvan yemlenmesini sağlar. 200 cm – 240 cm ve 300 cm. olmak üzere 3 farklı uzunlukta imal edilebilir. Minimum 18 maksimum 22 küçükbaş hayvan aynı anda beslenebilir.200 ve 240 cm olan modellerimiz de yükseklik ayar mekanizması da vardır.

Küçükbaş Hayvan Otlukları hakkında bilgiye E--Ticaret Sitemizden yani www.ahirekipmanlari.com dan ulaşabilirsiniz.

 

Başa dön

Pin It on Pinterest