Paslanmaz Krom Hayvan Sulukları

Firmamız bünyesinde 2002 yılından bu güne imal edilen ürünlerden birisi de Hayvan Sulukları.

Krom yani Paslanmaz sac ham madde kullanılarak ürettiğimiz hayvan suluklarını tüm büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar için farklı ölçülerde ve farklı şekillerde çiftçilerimizin hizmetine sunabiliyoruz.

Ahır yapısına ve kullanıcı ihtiyaçlarına bağlı olarak tasarladığımız Paslanmaz krom hayvan suluklarını, sabit tip ve  devirmeli tip olarak iki ayrı başlıkta sınıflandırabiliyoruz. Her iki krom suluk modelimizde de ayrıca duvara yada yere monte edilebilme seçeneklerimiz de bulunmaktadır.

Sabit Tip Paslanmaz Krom Hayvan Sulukları: 150 cm – 200 cm ve 240 cm genişliklerinde ürettiğimiz sabit tip paslanmaz krom hayvan suluklarının kafa genişliği 45 cm ve ayakları dahil yerden yüksekliği de 65 cm dir. Sabit tip paslanmaz krom hayvan suluklarımız da temizlik için boşaltma tahliye vanası bulunmaktadır.

Devirmeli Tip Paslanmaz Krom Hayvan Sulukları: 150 cm – 200 cm ve 240 cm genişliklerinde ürettiğimiz devirmeli tip paslanmaz krom hayvan suluklarının kafa genişliği 45 cm ve ayakları dahil yerden yüksekliği de 65 cm dir. Sabit tiplere göre farkı, ürünün temizlenmesinin hareketli teknenin devrilmesi yöntemi ile yapılmasıdır.

Paslanmaz Krom hayvan sulukları fiyatlarını E Ticaret sitemizden yani www.ahirekipmanlari.com da görebilirsiniz.

Tüm Hayvan Sulukları çeşitlerimizi görmek için tıklayınız

Başa dön

Pin It on Pinterest