Hayvan Sulukları

Otomatik Hayvan Sulukları

Firmamız bünyesinde 2002 yılından beri üretilen ürünlerden birisi de Otomatik Hayvan Sulukları.

2002 yılında 2,5 Litre Döküm Hayvan Suluğu imalatı ile başladığımız Hayvan Suluğu üretimine daha sonra sırası ile, 4 litre kapasiteli döküm hayvan suluklarını, Aynı anda 2 hayvanın birden su içebilmesini sağlayan Çiftli Döküm hayvan suluklarını, özellikle süt hayvanlarında verimi çok daha yukarılara taşıyan Döküm Şamandıralı Hayvan Suluklarını, Metal Şamandıralı Hayvan Suluklarını, Plastik Şamandıralı Hayvan Suluklarını, Donmaz Hayvan Suluklarını, Aynı anda 4 hayvanın birden su içebilmesi için tasarladığımız Büyükbaş Su Teknelerini ve son olarak da Suyun kolaylıkla temizlenmesini sağladığımız Dokunmatik devirmeli hayvan suluklarını da ekledik.

Çiftçimizin Hayvan Suluğu seçiminde merak ettiği bir çok konu her zaman oldu. Süt hayvanım var bunlar için nasıl suluk kullanmalıyım?, Besi hayvanı için hangi hayvan suluğu iyidir? Döküm hayvan sulukları kırılır mı? plastik hayvan Sulukları kırılır mı? Hangi hayvan suluğu paslanmaz?, Döküm suluklar kaynak tutar mı* vs vs…

Asil Çiftlik Ekipmanları tam da bu sorular üzerine yoğunlaşarak ve bu sebeble sürekli yeni ürünler üretti. Amacımız her zaman Türk Hayvancılığına katkı sağlamak oldu.

Aklınızda kalan tüm sorular için irtibat Tel: 0.332. 357 0 333 – KONYA 

Tüm ürün fiyatlarımız için

http://www.ahirekipmanlari.com

Başa dön

Pin It on Pinterest