Gübre Seperatörleri

Gübre Seperatörü – Katı Sıvı Gübre Ayırma Makinesi

Tarım işletmelerinden biogaz tesislerine organik gübre üretiminden Gıda işletmelerine ve kimya sanayisine kadar geniş bir uygulama yelpazesini kapsar. Susuzlaştırma işlemlerine çok yönlü bir adaptasyon sağlar.

Seperatörlerin çok yönlülüğünün sırrı, farklı kuru madde içeriğine göre  ayarlanabilmesidir. Kalın sıvılar (% 20 kuru madde içeriği) ve ince sıvılar (% 0,1’in altında kuru madde içeriği) en uygun şekilde işlenebilir. Elde edilen katının mukavemeti karşı ağırlıkların miktarı ve pozisyonuna göre değiştirilebilir. Bu, yüzde 25 ila 55 arasında kuru madde içeriğini sağlar.

Bu şekilde son ürünün daha fazla depolama, gübre olarak kullanılması veya kompost un temeli için gerekli kıvamına ulaşılabilir. Sıvı kısmı bir boru veya hortum sisteminden kolayca tahliye edilebilir. Geleneksel ayırma sistemleri ile karşılaştırıldığında, seperatör kullanmak zamandan ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlar.

Gübre Seperatöründen verimli sonuç alınabilmesi için Seperatör ile birlikte çalışacak Gübre Pompasının kapasitesi de çok önemlidir.

———————————————————————————————————————————————————————————————-

Manure Separators :

ASIL Manure separators, separate solid and liquid components in liquid manure by spiral method. Due to the weights on the force arms which fixed on both sides of the machine’s exit cover, the moisture rate of the Manure can be adjusted.

General Features: 20 m³ raw material process within an hour: 10 m³ Solid, – 10 m³ liquid, – %25 moisture rate. – Italian Sieve – Chrome Spiral – Rot prof Cast iron Body – 5,5kV 7,5hp

 

————————————————————————————————————————————————————————————————–

Сепараторы Навоза

Aсил Сепараторы навоза, отделяют твердые и жидкие компоненты в жидком навозе спиральным методом.

Благодаря Весам на силовых рычагах, которые закреплены с обеих сторон крышками выхода машины, можно регулировать влажность навоза.

Общие Свойства :

20 м³  сырья обрабатываются в течение часа : 10 m³ Твердый,

10 m³ Жидкий,

 %25 Уровень Влаги.

Итальянское Решето

хромированная спираль

против гниения чугунный корпус

5,5kV 7,5hp

Başa dön

Pin It on Pinterest