Büyükbaş Yemlik Kilitleri

Büyükbaş Yemlik Kilit Sistemleri

Büyükbaş inek yemlik kilitleri, hem hayvanların yem yerken randımanlı bir şekilde beslenerek verimli olmalarını  hem de yemleme esnasında aşılama ve sağımlarının kolaylıkla yapılabilmesi için tasarlanmış çok kullanışlı bir üründür. Hayvan yemlik kilitleri imalatında kullanılabilecek çok farklı materyaller olmakla birlikte özellikle hayvana zarar vermeyecek demir aksamın seçilmesi çok önemlidir. 3 mm et kalınlığında yuvarlak borudan imal edilmiş büyükbaş yemlik kilitleri, kaplama sistemi olarak da sıcak daldırma galvaniz seçildiği takdirde çok uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir.

Yemlik Kilidi Özellikleri:

Yatay Borular: 48×3 mm yuvarlak boru (İsteğe göre 60 mm Çapında da yapılabilir)

Dikey borular: 42×2,5 mm yuvarlak boru (İsteğe göre 48 mm Çağında da yapılabilir)Kilitleme mekanizması: Kırılmaz Plastik

Hayvan Yemleme Girişleri: Çift Yönlü (Bu özelliği sayesinde büyüklüğüne bakılmaksızın her süt hayvanı rahatlıkla kendisini kilitleyip yem yiyebilir)

Hayvan Kilitleme Sistemi: Her hayvan kendisini kolaylıkla kilitleyebilir ancak serbest bırakılmaları bakıcıları kontrolünde olacaktır. Dilerseniz tek tek dilerseniz de merkezden tek kol yardımı ile bütün hayvanları birden serbest bırakabilirsiniz.

Yemlik Kilit Sistemi fiyatları hakkında bilgiye E-Ticaret sitemizde www.ahirekipmanlari.com da bulabilirsiniz.

 


Bütçenize Uygun Çözümler

Tüm Büyükbaş Hayvan Ekipmanlarımızı Fiyatları ile Birlikte Görmek İster misiniz?

Cevabınız Evet ise

Büyükbaş Hayvan Yemlik Kilit Sistemleri fiyatları, İnek yemlik kilitleri fiyatları, yemlik kilidi, sahibinden yemlik kilidi fiyatları, yemlik kilidi nasıl kurulur?, yemlik kilidi montajı nasıl yapılır?, hayvan yemlik kilidi nasıl yapılır, hayvan şakşak yapan firmalar, konya yemlik kilidi firmaları, sığır yemlik kilitleri, çiftlik ekipmanları, ahır ekipmanları, hayvancılık ekipmanları, en ucuz yemlik kilidi fiyatları

Başa dön

Pin It on Pinterest